Ducati 750 SS Carenata
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati 750 SS Carenata 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 75 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 802 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1405 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 815 mm |
| Suha masa | 183 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Največja hitrost | 210 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Pogosta vprašanja Ducati 750 SS Carenata
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati 750 SS Carenata?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati 750 SS Carenata, leto izdelave 1997, s povprečno 13.261 prevoženimi kilometri, je 5.200 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati 750 SS Carenata ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati 750 SS Carenata?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ducati 750 SS Carenata.
- Kako priljubljen je Ducati 750 SS Carenata?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Ducati 750 SS Carenata.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Ducati 750 SS Carenata Slike
Vir: 1000PS

























